Przedszkole Miejskie nr 18 im. Sportowa Kraina w Lesznie

Utworzono dnia 03.03.2022

SZANOWNI PAŃSTWO!

OD 1 MARCA 2022 NALICZANIE ODPŁATNOŚCI W NOWYM SYSTEMIE OBECNOŚCI.PL

Od 1 marca funkcjonować będzie nowy system naliczania odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu OBECNOŚCI.PL .

System działa w chmurze. Każdy rodzic będzie miał wgląd w dane dotyczące opłat za przedszkole- zarówno naliczone jak i uiszczone, system również będzie umożliwiał komunikowanie się z nauczycielami.

W dniach 7-10.03.2022 każdy rodzic otrzyma mail z linkiem do zalogowania się do systemu oraz powiadomienie o konieczności ustawienia sobie hasła dostępu do systemu(proszę sprawdzić SPAM) .

WAŻNE! W przypadku braku otrzymania do dnia 11 marca maila z linkiem do logowania należy ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi lub referentowi.

Ułatwieniem do korzystania z systemu będzie aplikacja, która będzie do pobrania kodem QR lub ze sklepu PLAY lub app store- szczegóły zostaną Państwu przekazane zaraz w momencie otrzymania wiadomości od operatorów programu.

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: