REKRUTACJA 2024/2025

Utworzono dnia 09.02.2024

Nabór na wolne miejsca do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025

odbywać się będzie od 04 marca do 22 marca 2024 roku.

Kolejne kroki w naborze elektronicznym:

Uruchomienie przeglądarki ( np. minimalne wymagania - Google Chrome – wersja 33, Mozilla Firefox – wersja 28, Internet Explorer- wersja 9, Safari - wersja 5, Opera - wersja 24. Zalogowanie – http://leszno.przedszkola.vnabor.pl

Zapoznanie z Menu m.in.

– w zakładce POMOC znajduje się podręcznik użytkownika dla kandydata,

- przegląd ofert, zasad i terminów naboru

Kliknąć przycisk Zgłoś kandydaturę (znajduje się w bocznym menu) i działanie zgodnie z instrukcją (wypełnienie kolejnych pól, klikać przycisk Dalej - UWAGA ! przy sekcji Utworzenie Konta, zostanie wygenerowany login użytkownika, który należy sobie zanotować (będzie potrzebny w kolejnych logowaniach).

Aby wyświetlić wniosek do wydruku, należy kliknąć przycisk Drukuj wniosek, po wydruku przycisk Zakończ w celu zakończenia rejestracji.

Po zakończeniu rejestracji wprowadzone dane dostępne są po zalogowaniu na zakładce Wniosek, dostępnej w bocznym Menu.

Wydrukowany, własnoręcznie podpisany Wniosek wraz z załącznikami (dokumentami potwierdzającymi spełnienie wymagań wskazanych we wniosku)

Rodzic dostarcza tylko do przedszkola pierwszego wyboru w terminie do 22 marca 2024 r. do godziny 15.00 .

Podczas składania wniosku upoważniona w przedszkolu osoba dokonuje weryfikacji zawartych w nim danych i potwierdza jego złożenie (druk potwierdzenia do pobrania razem z wnioskiem).

Złożony w przedszkolu pierwszego wyboru wniosek będzie brał udział w rekrutacji w przedszkolach drugiego i trzeciego wyboru (dotyczy przedszkoli przeprowadzających nabór elektroniczny).

Na dalszych etapach postępowania rekrutacyjnego, Rodzic po zalogowaniu się, klikając pozycję Aktualności w bocznym Menu będzie miał wgląd w wyniki postępowania.

Dnia 22 kwietnia 2024 roku zostaną podane do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

Po zakwalifikowaniu dziecka rodzic potwierdza wolę przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 w terminie do 22 kwietnia 2024 roku  do 26 kwietnia 2024 roku do godz. 15.00 (druk do pobrania). Potwierdzenie woli należy wypełnić i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin: