AKCJA PT. "BĄDŹ ŻYCZLIWY DLA PLANETY"

Utworzono dnia 28.01.2021

Przedszkole Miejskie nr 18 im. Sportowa Kraina ubiega się o Certyfikat Master Eco, którego celem jest promocja przyrody i upowszechnianie zasad zrównoważonego rozwoju w aspektach przyrodniczym, społecznym,ekonomicznym i kulturowym. W szczegółowym harmonogramie realizacji planowanych działań w ramach zrównoważonego rozwoju zaplanowane zostały między innymi obchody Światowego Dnia Życzliwości - 21 listopada. Z tej okazji najstarsza grupa w Naszym Przedszkolu - Zajączki - postanowiła nagrać spot "Bądź życzliwy dla planety". Wszystkich zachęcamy do obejrzenia i zapamiętania prostych zasad dbania o środowisko. Każdy z nas może zacząć od małych rzeczy. Zapraszamy do obejrzenia, wystawienia i pokazania szerszej, leszczyńskiej publiczności, naszego klipu.

PM nr 18 Leszno " Bądź życzliwy dla planety"